Isool - Izolační pouzdra

foto foto foto

Izolační pouzdra z minerální vaty

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod a maloobchod s izolačním materiálem. V naší nabídce jsou jak technické izolace tak i stavební izolace.

  • Prodej izolačního materiálu k izolaci parovodů, horkovodů, kotelen, výměníkových stanic a průmyslového chlazení.
  • Prodej kvalitní tepelné izolace ze skleněných vláknem od českého výrobce Rotaflex k zateplení a zvukové izolaci střech, vnitřních příček, stěn podlah a stropů. Systém je vhodný pro obytné, průmyslové i zemědělské stavby.
  • Poradenská činnost: srovnání rozdílů mezi možnostmi zateplení, výpočet potřebné tloušťky izolace.

IZOTUB - potrubní pouzdra

IZOTUB jsou 1,2 m dlouhé skruže prosté nebo opatřené povrchovou úpravou z odrazivé vyztužené hliníkové folie, která zvyšuje tepelně izolační efekt, mechanickou pevnost a dává provedenému dílu příznivý vzhled. Jejich podélná montážní spára nese překrývací  samolepicí pásku. Pro odbočky a oblouky umožní snadné dělení a vzájemné navazování. IZOTUB lze dodávat i bez povrchové úpravy (bez hliníkové folie)

IZOTUB odstraňuje obalování potrubí rohožemi, vycpávání izolační vrstvy, její upevňování a vytváření povrchové úpravy.

Umožňuje montáž bez nářadí a pomocných přípravků na tři rázy - 1. osazení skruže na potrubí , 2. přelepení pouze příčné spáry překrývací páskou , 3. opuštění pracoviště

Zaručuje po celé délce trasy izolovaného potrubí stejnoměrnou tloušťku tepelně izolační vrstvy, vysoký tepelný odpor, dostačující povrchovou ochranu proti mechanickému poškození a v neposlední řadě také kvalitu dle technické normy.

Nabízí skruže jednodílné pro normalizované průměry potrubí od 21 do 114 mm v tloušťkách od 20 do 50 mm nebo dvoudílné skruže (segmenty) pro normalizované průměry potrubí od 102 do 273 mm v tloušťkách 50 až 80 mm. Bližší specifikace sortimentu naleznete v ceníku.

 

tl_files/isool/DATA/izomat/pouzdra.jpg