Isool - Stavební izolace

foto foto foto

Stavební izolace

ISOOL, s.r.o. Velkoobchod a maloobchod s izolačním materiálem. V naší nabídce jsou jak technické izolace tak i stavební izolace.

  • Prodej izolačního materiálu k izolaci parovodů, horkovodů, kotelen, výměníkových stanic a průmyslového chlazení.
  • Prodej kvalitní tepelné izolace ze skleněných vláknem od českého výrobce Rotaflex k zateplení a zvukové izolaci střech, vnitřních příček, stěn podlah a stropů. Systém je vhodný pro obytné, průmyslové i zemědělské stavby.
  • Poradenská činnost: srovnání rozdílů mezi možnostmi zateplení, výpočet potřebné tloušťky izolace.

Izolace Knauf

 


tl_files/isool/DATA/Knauf/knauf_logo_cs.jpg


Knauf Insulation je světový výrobce a dodavatel izolací se širokou škálou výrobků splňujících požadavky na energetickou účinnost, zvukovou a požární odolnost nových i rekonstruovaných domů, obchodních budov a průmyslových objektů.

Knauf Insulation je samostatnou divizí společnosti Knauf.
Na českém trhu působí Knauf Insulation od roku 2005. Izolační materiály ze skelné vlny vyrábí v moderním závodě v Průmyslové zóně Krupka u Teplic. 

Sortiment zahrnuje minerální vlnu ze skleněných a kamenných vláken, XPS a dřevocementové desky.

 

Rotaflex Super

Rotaflex


Je profesionální i ekonomické řešení, protože s ROTAFLEX Super zamezíte tepelným ztrátám a ušetříte energii. ROTAFLEX Super je tepelná a zvuková izolace pro obytné průmyslové i zemědělské stavby

Materiál: Skleněná vlákna

Povrchová úprava: Možnost kašírování netkanou skelnou textilií

Certifikace: V zemích EU

Ekologické hledisko: Zdravotně a hygienicky nezávadný materiál, nezatěžující životní prostředí. Státní zdravotní ústav vydal 28.5.2003 Vyjádření ke zdravotní nezávadnosti výrobků ROTAFLEX Super s výrokem: Posuzované výrobky vyhovují pro použití v interiérech budov. Výrobky jsou baleny do fólie z polyetylenu, který patří do skupiny obalů a odpadů interních k životnímu prostředí. Při likvidaci těchto obalů se doporučuje recyklace a výroba granulátu PE, termická likvidace, ukládání na skládky. Výrobce uzavřel smlouvu o sdruženém plnění se společností EKO-KOM, a.s. A tím plní své povinnosti zajistit zpětný odběr a využití odpadu z obalů dle zákona č. 477/2001 Sb

Balení: Polyetylénová fólie a na přání zákazníka balení v paletových jednotkách BIG-BAG umožňujících skladování v nekrytých prostorách, chránící materiál před poškozením a znečištěním, přinášejícím úsporu přepravní plochy za současné rychlé manipulace při nakládce a vykládce.

 

tl_files/isool/DATA/isover/isover.jpg

Účinná řešení izolací, která zajišťují bezpečný komfort uživatelům a pomáhají chránit životní prostředí


 

tl_files/isool/DATA/obrazky/dcd logo.jpg

Výrobní sortiment společnosti je specializovaný na výrobu široké škály tepelně a zvukově izolačních desek určených pro stavebnictví.

Kontaktní informace

ISOOL, s.r.o.
Pernerova 80
565 01 Choceň

Tel.: +420 465 324 868
Fax: +420 465 324 868
GSM: +420 725 171 981
E-mail: info@isool.cz

GPS: 73.459831, 23.691237